FUSTAN LLASTIK

Fustan i shkurtër me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finiturë në linjë kambanë.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

2.490 ALL

Ngjyra E purpurt | 4174/164

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë