FUSTAN FINITURË SATENI Detaje

 

Argjend - 2878/407

Fustan i gjatë me jakë të rrumbullakët dhe pa mëngë. Tegel asimetrik. Mbyllje mbrapa me çarje dhe fjongo.

GJATËSIA E MODELIT: 177 CM

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga FUSTAN FINITURË SATENI të Zara-s