BLUZË STAMPIM ME TEKST

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Stampim teksti përpara i kombinuar me kontrast.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% pambuk organik.

2.490 ALL

Ngjyra E zezë | 5643/454

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë