BLUZË STAMPIM GRAFIK

Bluzë e gjerë e konfeksionuar prej pëlhure me strukturë diagonale. Jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Stampim grafik i kombinuar me kontrast në shpinë. Finitura me llastik.

3.990 ALL

Ngjyra E zezë | 6917/499

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë