BLUZË SATENI ME PIKA

Bluzë me jakë V dhe mëngë të gjata. Mbërthim i përparmë i kryqëzuar me fjongo.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

2.990 ALL790 ALL-70%

Ngjyra Shumëngjyrëshe | 8500/366

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë