BLUZË PAMBUKU

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

1.290 ALL

Ngjyra I bardhë | 4424/162

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë