BLUZË PALË ME VALËZIM

Bluzë e shkurtër me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtëra. Detaj me palë me finiturë me valëzim.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 95% pambuk organik.

1.290 ALL390 ALL-65%

Ngjyra E zezë | 6050/321

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë