BLUZË MICKEY MOUSE © DISNEY

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaje stampimi përpara me tekst të kombinuar me kontrast me grafik të Mickey Mouse ©Disney.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

2.790 ALL

Ngjyra E bardhë e thyer | 0722/411

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë