BLUZË ME TEKST TË KOMBINUAR

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Tekst i stampuar në pjesën e përparme, në mëngë dhe në shpinë.

2.990 ALL

Ngjyra Natyral | 0962/325

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë