BLUZË ME STAMPIME ME KONTRAST

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Stampime përpara dhe mbrapa të kombinuara me kontrast.

2.490 ALL

Ngjyra Vjollcë e çelur | 1165/454

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë