BLUZË ME STAMPIME GRAFIKE © KODAK

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaj me stampime të përparme dhe të pasme © Kodak.

2.790 ALL

Ngjyra I bardhë | 4644/450

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë