BLUZË ME STAMPIME GRAFIKE © KODAK

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe me mëngë të gjata. Detaj me stampime të përparme dhe të pasme © Kodak. Finitura me llastik.

2.990 ALL

Ngjyra E zezë | 4644/308

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë