BLUZË ME STAMPIM TEKSTI ANËSOR

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Stampim teksti anësor i kombinuar me kontrast.

2.490 ALL

Ngjyra E bardhë e thyer | 5643/455

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë