BLUZË ME STAMPIM TË KOMBINUAR ME STRUKTURË

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Stampim i përparmë i kombinuar me kontrast.

2.490 ALL

Ngjyra I bardhë | 1165/312

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë