BLUZË ME STAMPIM NATIONAL GEOGRAPHIC™

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Stampime grafike përpara, në mëngë dhe shpinë nga National Geographic ™ National Geographic Society.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

2.990 ALL

Ngjyra I bardhë | 1277/301

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë