BLUZË ME MËNGË TË SHKURTRA

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

990 ALL

Ngjyra Kafe | 0962/232

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë