BLUZË ME ARNË DEKORUESE TÀPIES ©

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Aplikim i përparmë me arnë dekoruese të stampuar me veprën e Antoni Tàpies, FAT III, 1990 © Fundació Antoni Tàpies / VEGAP, 2020.

2.990 ALL

Ngjyra E zezë | 0722/404

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë