BLUZË LLASTIKU EFEKT I SHPËLARË

Bluzë me efekt të shpëlarë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Finitura me llastik.

Për shkak të procesit të ngjyrosjes, stampimi në secilën bluzë është unik dhe mund të jetë ndryshe kundrejt asaj çka tregohet në foto.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 95% pambuk organik.

990 ALL

Ngjyra Gri | 0962/152

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë