BLUZË LLASTIK ME RRUDHA

Bluzë e gjatë me jakë të rrumbullakët dhe pa mëngë. Detaj i mbledhur anësor i rregullueshëm me lidhëse. Pjesa e poshtme me çarje anësore.

2.490 ALL790 ALL-65%

Ngjyra E zezë | 1131/426

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë