BLUZË ELASTIKE ME TIRANDA TË GJERA

Bluzë e ngushtë me përzierje poliamidi me tiranda të gjera dhe përforcim në gjoks.

1.190 ALL

Ngjyra Ngjyrë natyrale | 0264/531

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë