BLUZË ELASTIKE ME RRIPA

Bluzë bërë në pëlhurë miks poliamide me jakë rrumbullake dhe rripa.

790 ALL

Ngjyra Ngjyrë kastori | 0264/532

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë