BLUZË EFEKTE TË ZBARDHUR

Bluzë me jakë V dhe pa mëngë.

Për shkak të procesit të ngjyrosjes, stampimi në secilën bluzë është unik dhe mund të jetë ndryshe kundrejt asaj çka tregohet në foto.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

990 ALL390 ALL-60%

Ngjyra Gri | 4424/315

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë