BLUZË E TRIKOTUAR JAKË BEBE

Bluzë me jakë bebe të kombinuar me një ngjyrë dhe mëngë të gjata.

2.990 ALL

Ngjyra | 1930/021

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë