BLUZË E THJESHTË ASIMETRIKE

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtëra. Tegel asimetrik.

790 ALL

Ngjyra I bardhë | 4174/025

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë