BLUZË E STAMPUAR ME TEKST

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Stampim i përparmë me tekst të kombinuar me një ngjyrë.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

2.490 ALL

Ngjyra E kaltër | 9240/402

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë