BLUZË E GJERË ME STAMPIM

Bluzë e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra. Detaj me tekst me qëndisje me kontrast përpara. Stampim i kombinuar me kontrast në shpinë.

2.790 ALL

Ngjyra Ngjyrë toke | 6224/400

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë