BLUZË CROP SPORTIVE

Bluzë sportive tip crop me kapuç dhe mëngë të gjata. Mbërthim me perçina në bust. Finiturë me llastik në palë. Astar i brendshëm me kontrast.

2.590 ALL

Ngjyra Gri me cirka | 1165/607

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë