BLUZË BAZIKE PAMBUKU

Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra.

650 ALL

Ngjyra E zezë | 0264/348

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë