BERMUDA ME THURJE E STRUKTURUAR

Pantallona të shkurtra me qemer elastik të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto prapa.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Ngjyrë rëre | 5666/511

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë