BABY/ ÇANTË SHOPPER

Çantë shtatzënie njëngjyrëshe me efekt pellushi. Dy rripa supi kadife. Përmban dy ndarje të hapura në pjesën e përparme dhe një çantë tualeti të heqshme nga e njëjta pëlhurë me ndarje kryesore me mbyllje me zinxhir.

Lartësia x Gjerësia x Thellësia: 42 x 41 x 15,5 cm

E bardhë e papërpunuar | 1548/830

5.490 ALL-50%2.490 ALL
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • VETËM NJË MASË

Shtoje në shportë