ATLETE RUNNING TRAIL ME TEKNOLOGJI JET FOAM

Atlete running trail të fabrikuara me teknologjinë tonë të re JetFoam. Të disponueshme në disa ngjyra. Pëlhurë teknike në prerje që lejon ajrimin. Materialet e ndryshme që përbëjnë këpucën janë përforcuar për të pasur rehati dhe rendiment më të mirë. Llapë me kontrast ngjyre, mbërthyer me prerjen e atleteve në formë palosjeje për të shmangur që të hyjë pluhur ose gurë të vegjël. Lidhëse me pesë kalime. Shualli JetFoam thith ndikimin dhe amortizon shkeljen.

**Tabani i brendshëm është i heqshëm dhe mund të lahet.

6.990 ALL

Ngjyra Shumëngjyrëshe | 2218/720

Zgjidh masën

  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë