ATLETE RUNNING ME TEKNOLOGJI JETFOAM

Atlete vrapimi me lidhëse të fabrikuara me teknologjinë tonë të re JetFoam. E disponueshme në disa ngjyra. Pëlhurë teknike në prerje që lejon ajrimin. Materialet e ndryshme që përbëjnë këpucën janë përforcuar për të pasur rehati dhe rendiment më të mirë. Dorëz e pasme me detaje reflektuese. Sholla JetFoam thith ndikimin dhe amortizon shkeljen.

6.990 ALL

Ngjyra E bardhë | 2209/620

Zgjidh masën

  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë