ÇIZME TREK

Çizme tip trek. Kombinim materialesh dhe ngjyrash në prerje. Lidhëse me shtatë kalime metalike. Taban tip trek. Model me frymëzim alpin.

8.990 ALL

Ngjyra Shumëngjyrëshe | 2115/621

Zgjidh masën

  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë