ÇANTË SHPINE SHUMËNGJYRËSHE

Çantë shpine najloni shumëngjyrëshe. Ndarja kryesore me mbyllje me zinxhir. Xhep i përparmë pellushi. Xhepa shtesë anësorë. Astar i brendshëm pëlhure. Rrip dore dhe rripa mbrapa të rregullueshëm.

Lartësia x Gjerësia x Thellësia: 27 x 26 x 5 cm

2.990 ALL790 ALL-70%

Ngjyra Shumëngjyrëshe | 1509/630

Zgjidh masën

  • VETËM NJË MASË
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë