ÇANTË SHPINE PAMBUKU

Çantë shpine 100% pambuk. Ndarja kryesore me mbyllje me zinxhir. Xhep i përparmë me mbyllje me zinxhir. Astar i brendshëm pëlhure. Rrip dore dhe rripa supi.

Lartësia x Gjerësia x Thellësia: 38 x 26 x 12 cmh

3.990 ALL790 ALL-80%

Ngjyra E bardhë e papërpunuar | 1463/630

Zgjidh masën

  • VETËM NJË MASË
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë