ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE Detaje

 

E gjelbër - 6049/510

Çantë në formë të vogël shopper e disponueshme në disa ngjyra: blu, e verdhë, e bardhë dhe gri. Fileto me kontrast ngjyre. Rripa çante dore. Rrip supi i rregullueshëm dhe i ndashëm. Portofol i ndashëm me mbyllje me zinxhir. Mbërthesë me magnet.

Lartësia x Gjerësia x Thellësia 18 x 23 x 11 cm.

Zgjidh masën

  • Përbërja dhe kujdesi për produktin
  • Shih nëse gjendet në dyqane
  • Dërgesa, shkëmbime dhe kthime
  • Ndaj

TRANSPORTI FALAS ・ KTHIMI FALAS

Opsioni "Shiko disponueshmërinë në dyqan" do të jetë përkohësisht i çaktivizuar.
Pamje 1 nga ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE të Zara-s
Pamje 2 nga ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE të Zara-s
Pamje 3 nga ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE të Zara-s
Pamje 4 nga ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE të Zara-s
Pamje 5 nga ÇANTË E VOGËL SHOPPER MINIMALE të Zara-s